Občianske združenie

Náš team je od dňa 25.10.2013 oficiálne registrovaný na Ministerstve Vnútra SR ako občianske združenie v zmysle Zákona č. 83/1990 Zb. zákonov, pod názvom Klub Vojenskej Histórie 10th Mountain Division SK.

 

Prvoradým cieľom nášho združenia je aktívne vytvárať podmienky pre plnohodnotné využívanie voľného času pre našich členov a ostatných sympatizantov. Činnosť je zameraná hlavne na uchovanie a zberateľstvo vojenských historických pamiatok, rekonštrukciu historických uniforiem a výstrojných súčiastok podľa zvoleného obdobia a taktiež organizovanie a pomoc iným podobným združeniam pri organizácii akcií zameraných na športové vyžitie členov, dobrovoľnícke aktivity, propagáciu združenia a vojenskej histórie.

 

 Založením občianskeho združenia sme si vytvorili cestu, ako jednať so štátnymi či samosprávnymi štruktúrami, inými podobnými klubmi na Slovensku i v zahraničí, právnickými aj fyzickými osobami na oficiálnej úrovni. 

 

Zaujali Vás naše aktivity? Chceli by ste nás podporiť?

Ako občianske združenie založené výhradne na podporu voľnočasových aktivít našich členov i sympatizantov prijmeme akúkoľvek pomoc, finančnú aj materiálnu.

Ak ste sa rozhodli nás podporiť, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese 10thmdsk@gmail.com, prípadne prostredníctvom sociálnej siete Facebook, kde si dohodneme podrobnosti.

Za každú podporu srdečne ďakujeme!
zemk.com
preloadingpreloadingpreloading